Öğretmen Dizisi Oyuncuları İsimleri ve Yaşları

Öğretmen dizisi oyuncuları gerçek isimleri ve Öğretmen dizisi oyuncuları yaşları videosu sizlerle. Dizi, Japon yapımı Mr. Hiiragi’s Homeroom’dan uyarlama olarak çekiliyor.

Kanala ABONE OLMAK için linke tıklayabilirsiniz. ► https://ansiklopedio.com/abone-ol/

Öğretmen Dizisi Konusu: Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?” Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek! Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır. Dizi her çarşamba FOX TV ekranlarında.

► Arka Sokaklar Oyuncuları Şimdiki Yaşları 2020: https://youtu.be/jbkeBI7PUpc

► Selena Oyuncularının Şimdiki Yaşları 2020: https://youtu.be/pxjj_MOs_6g

► Bez Bebek Oyuncularının Şimdiki Halleri 2020: https://youtu.be/EEdLr75oqM0

► Öncesi ve Sonrası Oynatma Listemiz: http://bit.ly/2N2gO92

Sosyal medya hesaplarımız; Instagram ► https://www.instagram.com/ansiklopedio Facebook ► https://www.facebook.com/ansiklopedio Twitter ► https://twitter.com/ansiklopedio

Ansiklopedi her türden bilgiye belli bir sistem içinde yer veren tarafsız bir başvuru kaynağıdır. Ansiklopedio; bilgi ansiklopedisi o.

Yorum Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here