Hangisi Gerçek?: İbi ile Tosi Gerçek Olanı Bul

İbi ile Tosi Hangisi Gerçek? İbi ve Arkadaşları ile Gerçek Olanı Bul! Sevilen Çizgi Film İbi Karakterlerinden Hangisi Gerçek Bulabilir Misin?

İbi, Toon Boom Harmony yazılımı ile Türkiye’de üretilen ve televizyonda gösterilen ilk yapımdır. Sevilen Çizgi Film, İbi Karakterlerini Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz? 25 Farklı İbi Çizgi Film Karakterinin Yer Aldığı Bu Videomuzda, İbi Karakterlerinden Hangisinin Gerçek Olduğunu Verilen Sürede Bulabilir Misiniz? İbi ile Tosi Hangisi Gerçek?

İbi Hikayesi;
Her Baldiyarlı kendi serüvenini yaşamak için hayatı boyunca en az bir kere Baldiyar topraklarını adım adım dolaşıp onu keşfeder. İbi de on yaşına bastıktan sonra en yakın dostu Tosi ile Baldiyar’ı keşif yolculuğuna çıkar. Serüvensever Hoppa ve Pumba da onlarla birliktedir. İbi ve arkadaşları, karşılaştıkları sorunları çözerken matematik ve fen bilgilerini, problem çözme yeteneklerini kullanarak eğlenceli çözümler üretirler. Böylelikle çocuklara, matematiğin ve bilimin günlük yaşantılarının her yerinde var olduğu da hissettirilir. İbi ile Tosi mareraları devam ediyor.